телефон: +380 44 5879507
+380 97 7975428, +380 67 7441744
info@sunstream.com.ua

Компанія

Наш головний напрям роботи - це реалізація енергоефективних проектів у галузі відновлюваної енергетики для різних напрямків промисловості і господарства. Ми надаємо послуги з проектування енергетичних об'єктів і систем, постачання обладнання, монтажу і запуску систем на об'єктах. Все обладнання та матеріали для системних рішень постачається Нами з відповідними сертифікатами якості та гарантійними зобов'язаннями, основні позиції (представлені в розділі обладнання) - фотоелектричні модулі, контролери заряду, ДБЖ, інвертори, мережеві інвертори фотоелектричних модулів, світлодіодні світильники, акумуляторні батареї, спеціальні насоси, розроблені для застосування з фотоелектричними модулями і рішеннями, які призначені для роботи з фотоелектричними модулями.
Грунтуючись на більш ніж 10-и річному досвіді роботи в сфері стандартної та альтернативної енергетики Ми в найкоротші терміни вирішимо завдання по енегоозабеспеченню Вашого об'єкту (ів).
Для оперативної роботи просимо Вас використовувати електронну адресу info@sunstream.com.ua або скористатися контактними телефонами, за наявності питань по роботі обладнання, параметрам та ін. просимо надсилати на адресу support@sunstream.com.ua